گوساله پرواری

معرفی محصولات بخش «گوساله پرواری»

در کشورمان ایران به دلیل شرایط خاص مراتع، امکان پرورش گاوهای نژاد گوشتی وجود ندارد، به همین دلیل عموما در کشور ما از گوساله های نر هلشتاین جهت پرواربندی و تولید گوشت قرمز استفاده می کنند. در حال حاضر، پروربندان گوساله های نر هلشتاین تامین کننده نیمی از گوشت قرمز مصرفی در کشورمان هستند. مزیت پرواربندی، تولید گوشت قرمز با کمترین هزینه است. امکان استفاده از انواع ضایعات زراعی و صنعتی مجاز در این نوع پرورش فراهم بوده و سبب کاهش هزینه های تغذیه می شود.

مکمل گوساله پرواری

مکمل های ویتامینه و معدنی مخصوص گوساله پرواری

توجه به نیاز ویتامین ها و مواد معدنی در گوساله های پرواری به دلیل سرعت رشد بالا بسیار حائز اهمیت است. عدم توجه به نیازهای ترکیبات مغذی، پتانسیل وزن گیر در این دسته از دام ها را کاهش می دهد. گروه زرین جاودانه خوانسار افتخار دارد با استفاده از تجهیزات تولیدی پیشرفته، بدون دخالت دست، محصولاتی را برای این دسته از دام ها تولید کند که بر طبق نیازهای گوساله های پرواری متوازن گردیده است. این دسته از محصولات با نام تجاری زرین ساپ گوساله پرواری تولید می گردند.

پیش مخلوط ۵ زرین میکس گوساله پرواری

پیش مخلوط ۵ % زرین میکس گوساله پرواری

این ترکیبات به پرورش دهندگان گوساله پرواری که خد دارای آسیاب و میکسر هستند این اجازه را می دهد که با توجه به شرایظ پرورشی خود، علاوه بر ترکیبات ویتامینه و معدنی به تامین افزودنی های مختلف و در نتیجه افزایش راندمان تولید بپردازند. با توجه به سیاست های گوره زرین جاودانه خوانسار در ارتباط با در نظر گرفتن دٌز مصرف استاندارد برای محصولات مختلف، پیش مخلوط های این مجموعه بر اساس دٌز مصرف ۵% یا ۵۰ کیلوگرم در تن کنسانتره گوساله های پرواری طراحی شده اند. محصول مختص این دسته از دام ها با نام تجاری زرین میکس گوساله پرواری در سبد محصولات قرار گرفته اند.

کنسانتره های گوساله پرواری

کنسانتره های گوساله های پرواری

پرواربندان سنتی گوساله پرواری به واسطه نداشتن تجهیزات تولید خوراک نظیر دستگاه های آسیاب و میکسر، نیاز به تامین بخش کنسانتره ای به صورت کامل و بسته بندی شده دارند. کیفیت کنسانتره خریداری شده به واسطه متغیر بودن نهاده های مصرفی در تولید کنسانتره، می تواند در صورت عدم توجه به کیفیت مواد اولیه سبب بروز مشکلات و آسیب های جدی در گله پرورشی شود. کنسانتره های زرین جاودانه خوانسار مخصوص گوساله پرواری- دوره رشد و گوساله پرواری- دوره پایانی به شکل پلت عرضه می شوند. از جمله مزیت های این شکل از کنسانتره می توان به بهبود خوش خوراکی و ارزش تغذیه ای مواد مغذی موجود در خوراک، ثبات کیفیت مواد مغذی مورد تغذیه در طول زمان و افزایش وزن گیری، تسهیل در انبارداری و کاهش رطوبت خوراک در مقایسه با حالت آردی اشرده کرد. این دسته از محصولات با نام تجاری زرین فید گوساله پرواری در سبد محصولات شرکت قرار گرفته اند.

شرکت زرین جاودانه خوانسار با بهره­ گیری از بهترین مواد اولیۀ ویتامینی، معدنی و افزودنی و نیز، کیفیت سنجی تولید در قبل، حین و بعد از تولید تمام تلاش خود را می­ کند تا محصولی در خور مصرف­ کننده ایرانی تولید کند. تجهیزات این شرکت با فلسفه اندازه­ گیری دقیق مواد تشکیل­ دهندۀ محصولات ویتامینه- معدنی و پیش­ مخلوط­ ها و تولید محصولی با کیفیت براساس استانداردهای بین­ المللی نصب و راه ­اندازی گردیده است. جهت مشاوره و خرید هریک از محصولات بخش دام سبک می­ توانید به بخش تماس با ما در سایت مراجعه کنید.

error: محتوا حفاظت شده است