چرا زرین جاودانه

آن‌چه این شرکت را از سایر شرکت‌های مشابه متمایز می‌کند عبارتند از:

* فعالیت گروهی: زرین جاودانه تیم شماست. پرورش طیور فعالیتی است گروهی که برای به حداکثر رساندن بازدهی یک دوره‌ی پرورشی، بهره‌مندی از تخصص‌های مختلف در زمینه‌ی مدیریت پرورش، مدیریت تغذیه، مدیریت پیشگیری و بهداشت و مدیریت درمان کاملاً ضروری است. عدم دسترسی به کارشناسان خبره و نیز هزینه‌ی بالا ممکن است مانعی در استفاده از این خدمات برای مرغداران باشد. زرین جاودانه به عنوان تیم پشتیبان مرغداران تمام خدمات مدیریتی مورد نیاز را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

* تجربه: زرین جاودانه متعهد است که شما موفق شوید. در این راه تجریه‌ی پنجاه ساله خود در پرورش طیور گوشتی و دانش تخصصی خود را با پرورش دهندگان به اشتراک می‌گذارد.

* پرورش: گروه حاجی علی با پرورش سالاته‌ی یک میلیون قطعه مرغ گوشتی یکی از بزرگترین مصرف کنندگان محصولات زرین جاودانه می‌باشد. کیفیت مطلوب محصولات زرین جاودانه از جمله مهمترین دلایل موفقیت مزارع پرورشی این گروه می باشد.

* تحقیقات: علیرغم تهیه‌ی مواد اولیه از منابع معتبر بین المللی و استفاده از دانش تخصصی متخصصان، زمانی کیفیت مواد اولیه و نیز فرمولاسیون ساخت محصولات تولیدی زرین جاودانه مورد تایید قرار خواهد گرفت که ابتدا از واحد کنترل کیفیت (تایید آزمایشگاهی) و مزرعه تحقیقاتی (تایید فارمی) مورد پذیرش قرار گیرد.، در مزرعه تحقیقاتی زرین جاودانه عملاً مورد استفاده قرار گرفته و پس از حصول نتایج مطلوب در خطوط تولید مورد استفاده قرار می‌گیرند.

*پایبندی و تعهد در تولید محصولات:

  • رعایت و کنترل دقیق شرایط ایمنی زیستی (بایوسکیورتی)[۱]
  • استفاده از بهترین اقلام موجود در بازار و مواد اولیه روز دنیا
  • متوازن ترین فرمول ممکن برای هر محصول
  • استفاده از محرک های رشد اختصاصی جهت تامیین سلامت دستگاه گوارش و تقویت
  • آنالیز مربوطه و بچ به بچ محصولات تولیدی و مانیتورینگ کامل عملیات تولید
  • تست ادواری محصولات تولیدی در مزرعه تحقیقاتی زرین جاودانه

[۱] مجموعه ای از اقداماتی برای ریشه کن کردن و  یا به حداقل میزان ممکن رساندن شیوع ارگانیسم های بیماریزا با استفاده از عملیات ضد عفونی و نیز اجرای مناسب اقدامات بهداشتی

error: محتوا حفاظت شده است